Forum
 

Życiowe motto Nogawy: "Walcz do końca"

Kimitoshi Nogawa (z prawej) z Markiem Koźmińskim (fot. Super Express)Japończyk Kimitoshi Nogawa, który wczoraj został przedstawiony na konferencji prasowej, pewnie nigdy wcześniej nie siedział przed tak liczną grupą dziennikarzy. Pewnie też nigdy wcześniej nie udzielił tylu wywiadów. Skierowanego na niego kamery i błyski fleszy to było nowe doświadczenie w jego życiu. Skoro jednak chce grać w Lidze Mistrzów to musi się liczyć z jeszcze większym zainteresowaniem. Zwłaszcza, że - jak mówi - trafił do ligi lepszej niż brazylijska. 
Wolę grać w Polsce niż w Brazylii, bo tu się znacznie szybciej wypromuję. Marzą mi się występy w Champions League, więc lepiej dla mnie, że przeniosłem się do Europy - rozpoczął Nogawa.

Co do tej pory wiedziałeś o Polsce?

- Niewiele. Jestem jednak w Polsce od dwóch dni i już mogę powiedzieć, że bardzo zaskoczył mnie widok śniegu. Poza tym spacerowałem trochę po Krakowie i to miasto mi się spodobało.

Wierzysz w to, że Górnik będzie dla ciebie trampoliną do znanego europejskiego klubu?

- Wierzę i to bardzo. Znam angielski i portugalski, więc nie powinienem mieć większych kłopotów, by porozumieć się z kolegami. W każdym bądź razie jestem optymistą. Przed każdym meczem powtarzam sobie "walcz do końca", to moje życiowe motto.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online