Jarka: Po powrocie odżyłem

Napastnik Górnika, Dawid Jarka jest bardzo szczęśliwy z powrotu do Zabrza - pisze "Fakt". - Atmosfera u nas jest bardzo fajna. Zespół jest wprawdzie na ostatnim miejscu w tabeli, ale to kwestia krótkiego czasu kiedy będzie lepiej. Ja po powrocie odżyłem. Na zielonych boiskach Tunezji na pewno przyjdą szybkość i dynamika, a sparingi wykrystalizują ostateczny skład.  Chcę powalczyć o miejsce w nim - podkreśla Jarka, najlepszy strzelec Górnika w poprzednim sezonie.
Z wyjazdu do Tunezji bardzo cieszył się też trener Henryk Kasperczak. Dla niego wyjazd do tego kraju to prawie jak powrót do domu. W latach 90. z powodzeniem pracował przecież z reprezentacją tego kraju.
Pięć lat temu "Henri" poleciał na zgrupowanie do Monastyru z Wisłą. Zimowe treningi w tym urokliwym mieście przyniosły efekt. Wiosną Biała Gwiazda wygrywała mecz za meczem i zdobyła mistrzostwo Polski. Pozostaje więc mieć nadzieję, że zgrupowanie w Tunezji pomoże też Górnikowi walczącemu o utrzymanie w ekstraklasie.

na podstawie: FaktRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]