2 mln do wydania

Działacze Górnika Zabrze mają jeszcze dwa miliony na zimowe transfery i zamierzają je dobrze wydać - czytamy w "Przeglądzie Sportowym".
Prezes Jędrzej Jędrych zdradza, że po powrocie ze zgrupowania w Tunezji do drużyny może dołączyć jeszcze trzech kolejnych piłkarzy. Śląski klub wciąż ma pieniądze na transfery. Ile? Tego nikt nie chce zdradzić. Jędrych mówi jedynie, że w zimowym okienku sztab szkoleniowy może sobie pozwolić na zakupy za łączną kwotę 5 mln zł. Z informacji "Przeglądu" wynika, że Górnik wydał już 2,9 mln zł. Czyli nieco ponad 2 mln zostało w kasie.

Na kogo pójdą te środki? Odpowiadając na to pytanie można podać tylko jeden konkret. - Jeśli Damian Gorawski będzie się chciał grać w Górniku i będzie zdrowy to na pewno dołączy wkrótce do zespołu - zapewnia prezes.

Jeśli chodzi o dwa pozostałe nazwiska to trener Henryk Kasperczak mówi jedynie tyle, że szuka zawodników ofensywnych. - Z tym były jesienią kłopoty i dlatego teraz przednie formacje wzmacniamy - mówi Henri.

Jak się nieoficjalnie dowiedział "PS" Górnik sondował możliwość pozyskania Marka Zieńczuka z Wisły Kraków. Tak można zinterpretować słowa Kasperczaka, który narzekał kilka dni temu, że "Biała Gwiazda" nie chce sprzedawać swoich piłkarzy do innych polskich klubów.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]