Forum
 

Szlak Oślizły

Jak już wiadomo, nowy nabytek Górnika, Kimitoshi Nogawa, ostatnie pół roku spędził w brazylijskim klubie Atletico Londrina, a wcześniej grał w kilku japońskich klubach szkolnych i uniwersyteckich. Na swoim koncie ma także pięć występów w reprezentacji do lat 17.
Pojawienie się japońskiego piłkarza przyciągnęło na konferencję przedstawiciela firmy toyota. - Liczymy, że obecność Japończyka w drużynie nie tylko przyciągnie na nasz stadion trochę więcej widzów, ale że wokół tego i dobrej postawy drużyny wytworzy się lobbing dla Górnika - przekonywał prezes zabrzańskiego klubu Zbigniew Koźmiński, dodając żartem, że pierwszą jaskółką Japończyków na Roosevelta kilka miesięcy temu był... zakup nissana przez pełniącego obecnie rolę rzecznika klubu Stanisława Oślizłę.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online