Forum
 

Rozstanie z Piotrowiczem

Górnik rozstał się z Markiem Piotrowiczem, związanym z klubem przez blisko trzydzieści lat. W roli piłkarza i drugiego trenera. Zastąpił go wieloletni piłkarz chorzowskiego Ruchu, Marek Wleciałowski. - Rozstaliśmy się za porozumieniem stron. Zmieniamy system pracy w klubie. Ilościowo i jakościowo. Potrzebujemy trenera, ale też nauczyciela. W związku z tak młodą kadrą pracy będzie więcej, bez patrzenia na zegarek. Marek Piotrowicz nie zaakceptował nowych warunków organizacyjnych - mówi prezes Górnika Zbigniew Koźmiński. Sam Wleciałowski stwierdził: - Szukałem pracy po odejściu z Ruchu. Rozmawialiśmy z Waldkiem i Markiem Koźmińskim. Traktuje to jako wyzwanie i wielką szansę - uważa nowy asystent Waldemara Fornalika.
Mniej obowiązków trenerskich będzie miał Michał Probierz. W Zabrzu jest także Włoch Paolo Terzotti, 32-letni doktor, który będzie odpowiadał za przygotowanie fizyczne Górnika. To jego pierwsza praca w karierze. We Włoszech ma uprawnienia do pracy w trzeciej lidze. - Został mi polecony przez bardzo znaczących ludzi włoskiej piłki. Dajemy sobie pół roku - dodaje Marek Koźmiński.

źródło: Sport
nadesłał: MartenRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online