"Przeklęta" pozycja w Górniku

Górnik Zabrze wydał tej zimy spore kwoty na transfery nowych zawodników, tymczasem jest na Roosevelta pozycja, z której obsadzeniem są spore problemy.
Wydawałoby się, że nic prostszego niż znaleźć prawonożnego piłkarza grającego w obronie. Nie w Zabrzu. Kolejne próby się nie udawały, a wśród sprowadzonych nowych zawodników nie ma prawego obrońcy. 

W poprzednim sezonie mówiono, że to w Górniku pozycja "przeklęta". Kto na niej grał. ten wpadał na "minę" i prędzej czy później żegnał się z klubem. Mariusz Pawelec, Sławomir Jarczyk, Willy Rivas, Patrik Pavlenda, Tomasz Hajto... To tylko piciu z jeszcze liczniejszego grona piłkarzy sprawdzanych na prawej obronie. Żadnego w Zabrzu już nie ma, a jeżeli jest - jak Rivas - to tylko z szansą na grę w Młodej Ekstraklasie.

Wszystko wskazuje na to, że Henryk Kasperczak będzie próbował wariantu z Grzegorzem Boninem w obronie. Tak ustawiony zawodnik wyszedł na pierwszy trening w tym roku i prawdopodobnie będzie tak także w trakcie wiosennych rozgrywek.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]