Marciniak najpóźniej od wtorku

Adam Marciniak w rundzie wiosennej piłkarskiej ekstraklasy nie będzie występował w ŁKS Łódź. Lewy obrońca w piątek rozwiązał kontrakt z łódzkim klubem i w przyszłym tygodniu rozpocznie treningi z Górnikiem Zabrze.
Marciniak przyszedł do ŁKS latem 2008 roku. Był to dla niego powrót do klubu, w którym rozpoczynał piłkarską karierę. Razem z nim z Górnika do ŁKS na rok zostali wypożyczeni napastnik Dawid Jarka i pomocnik Dariusz Stachowiak.

Jarka jeszcze przed zakończeniem rundy jesiennej otrzymał zgodę ŁKS na wcześniejszy powrót do Górnika. W piątek z łódzkim zespołem pożegnał się Marciniak.

"Rozwiązałem już kontrakt z ŁKS i najpóźniej we wtorek rozpocznę treningi w Górniku. Wszystko zależy od tego, jak szybko załatwię wszystkie swoje sprawy w Łodzi" - powiedział Marciniak.

Nie jest wykluczone, że również Stachowiak pół roku przed zakończeniem wypożyczenia wróci do Zabrza.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]