Jest Przybylski, czekamy na Gorawskiego

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami obu klubów 27-letni pomocnik Mariusz Przybylski przeniósł się w czwartek z Polonii Bytom do Górnika Zabrze. Podpisał z nowym klubem 4-letni kontrakt.
Polonia porozumiała się z Górnikiem w sprawie transferu już wcześniej, działacze z Zabrza z podpisem na dokumentach czekali jednak na wyniki testów medycznych piłkarza. 
- Jestem bardzo zadowolony z faktu, że zostałem piłkarzem tak utytułowanego klubu, jakim jest Górnik. Postaram się pomóc nowej drużynie w realizacji jej celów sportowych - zapewnił Przybylski. Cel Górnika w tym sezonie jest prosty - utrzymanie się w ekstraklasie.
Prezes zabrzan Jędrzej Jędrych zadowolony z wzmocnienia linii pomocy dodał, że to jeszcze nie koniec transferowej aktywności klubu. - Z Przybylskim rozmawialiśmy już w grudniu, tuż po sezonie. Nasze negocjacje były długie, ale zakończyły się sukcesem. Zawodnicy których pozyskaliśmy to były nasze priorytety transferowe. Teraz chcemy jeszcze sfinalizować sprawę Damiana Gorawskiego, który przechodzi rehabilitację po kontuzji - wyjaśnił.

źródło: gornikzabrze.pl / PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]