Komorowski wybierze Grecję?

Grecki klub chce kupić Marcina Komorowskiego z Polonii Bytom. O piłkarza stara się też bardzo mocno Górnik Zabrze, ale oferta z Aten jest bardziej intratna finansowo - pisze "Sport".
- Nie mogę zdradzić szczegółów, ale potwierdzam, że rzeczywiście wpłynęła propozycja z Aten dla Marcina - mówi menedżer piłkarza, Krzysztof Jakubczak. 

Oferta z Grecji to jeden z powodów, dla których Komorowski nadal nie podpisał umowy z Górnikiem, która gwarantowałaby mu około 120 tysięcy euro rocznie. - Marcin ma do wyboru Górnika i AEK. To do niego należy ostateczna decyzja, gdzie będzie grał. Obie propozycje są godne rozważenia - dodaje Jakubczak.

AEK jest w stanie zapłacić za Komorowskiego jedynie symboliczne pieniądze. Prawdopodobny jest zatem wariant, że lewonożny piłkarz podpisze kontrakt w Grekami teraz, a przeniesie się do Aten dopiero w lipcu.

źródło: Sport / SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]