Przybylski jedną nogą w Górniku!

Mariusz PrzybylskiW wyniku porozumienia, do jakiego doszli dzisiaj działacze Polonii Bytom i Górnika, Mariusz Przybylski jest już jedną nogą w Zabrzu. W czwartek defensywny pomocnik Polonii przejdzie badania lekarskie, które zadecydują o ewentualnym podpisaniu z nim kontraktu. 

- Jesteśmy bardzo blisko pozyskania Przybylskiego, który musi jeszcze przejść badania medyczne - informuje wyraźnie zadowolony z obrotu sprawy prezes zabrzańskiego klubu, Jędrzej Jędrych. - Wierzę, że zawodnik jest całkowicie zdrowy, nie ma poważniejszych kontuzji czy też ukrytych urazów. Jeśli to się potwierdzi, stanie się naszym piłkarzem.

27-letni Przybylski jest wychowankiem Błękitnych Aniołów, skąd trafił do Rakowa Częstochowa. W rundzie jesiennej bieżącego sezonu rozegrał w barwach bytomskiego klubu 11 pełnych spotkań ligowych.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]