Górnik daje 400 tys. euro za Przybylskiego?

Mariusz Przybylski400 tysięcy euro wykłada na stół Górnik Zabrze za defensywnego pomocnika Polonii Bytom. Mariusza Przybylskiego chcą także Cracovia Kraków i Legia Warszawa.
- Nazwy podanych trzech zespołów się zgadzają. Są konkrety - przyznaje 26-latek. Jak udało się ustalić serwisowi "SportSlaski.pl", Górnik zaproponował już kwotę w postaci 400 tysięcy euro. To pieniądze podobnego rzędu, jakie zabrzanie zaoferowali za kupno Roberta Szczota z Jagiellonii. Dla Polonii zdecydowanie satysfakcjonujące. Do finalizacji tematu pozostała jednak niekrótka jeszcze droga.
- Liczę, że wszystko się wyjaśni do końca roku. Chciałbym od początku stycznia skupić się na przygotowaniach z drużyną, w której będę grał na wiosnę. Na razie jest nią Polonia Bytom - zastrzega Przybylski.

źródło: SportSlaski.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]