Pawlusiński zamieni "Pasy" na Górnik?

Dariusz PawlusińskiGórnik i Cracovia sąsiaduje ze sobą na dnie tabeli Ekstraklasy. Obie ekipy będą walczyły o utrzymanie. Udział w tej walce weźmie Dariusz Pawlusiński, piłkarz "Pasów", ale nie wiadomo, czy wiosną nie będzie rywalizował o obronę ligowego buty, ale już dla Górnika... Samemu zawodnikowi przeprowadzka wcale się nie marzy. 
- Ja się nigdzie na razie nie wybieram - komentuje całą sprawę Dariusz Pawlusiński. Najskuteczniejszy piłkarz Cracovii w rundzie jesiennej, to jeden z nielicznych, do których nie można mieć pretensji. Zdobył aż sześć bramek, a pozostali zawodnicy krakowskiej ekipy dołożyli jeszcze tylko cztery. Nic dziwnego, że 31-letni pomocnik ma kilka ofert z innych klubów. Interesuje się nim Górnik, ale jest też oferta z zagranicy oraz innych polskich klubów. Zawodnikowi w czerwcu kończy się kontrakt z krakowskim klubem. - Przed 1 stycznia nie mogę podejmować żadnych rozmów. Potem mogę rozważyć oferty. Będę chciał jednak raczej zostać w Cracovii do końca kontraktu i pomóc drużynie w walce o pozostanie w lidze - zadeklarował Pawlusiński.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]