Szczot jedną nogą w Górniku

Robert Szczot, zawodnik Jagiellonii Białystok porozumiał się z działaczami Górnika Zabrze w sprawie indywidualnego kontraktu i jest bardzo blisko podpisania umowy. Do końca roku ofensywnie grający piłkarz ma oficjalnie stać się piłkarzem Górnika. 

- Wszystko wskazuje na to, że będę zawodnikiem Górnika. Pozostały tylko drobne ustalenia. Wszystko jest na dobrej drodze. Można powiedzieć, że odbieramy na tych samych falach - przyznaje sam zainteresowany.

Były gracz ŁKS Łódź zdaje sobie sprawę w jakiej sytuacji znajduje się prawdopodobnie jego przyszły pracodawca. - Spadek w takim klubie nie wchodzi w rachubę. To jest niemożliwe. Ryzyko istnieje, ale jest ono niewielkie. Wiadomo, że w przyszłym sezonie Górnik będzie walczył o czołówkę i to nie ulega wątpliwości. Jestem o tym całkowicie przekonany - zapewnia Szczot. - Czekam na sygnał, kiedy mam się stawić na Śląsku. Sądzę, że wszystko zostanie dopięte przed nowym rokiem - dodaje.

Kluby sporo czasu poświęciły na dywagację w sprawie sumy odstępnego, jednak czas popłaca, albowiem działacze "Jagi" przystali na propozycję Górnika. - Sumy nie mogę zdradzić - mówi menedżer zawodnika, Mariusz Piekarski. - Robert musi przejść badania medyczne. Kluby się dogadały, my również, także wszystko jest dograne. Osiągnęliśmy kompromis, co z pewnością cieszy. Mam nadzieję, że po świętach wszystko uda się podpisać - dodaje agent Szczota.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]