Zganiacz czeka na ruch Górnika

Mariusz Zganiacz czeka na sygnał ze strony Górnika Zabrze w sprawie jego ewentualnego transferu z Korony Kielce. - Jesteśmy już po wstępnych rozmowach - przyznaje pomocnik.
Zawodnik ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z zespołem z Kielc i najpierw zabrzanie muszą dogadać się z Koroną. - Rozmawiałem już z działaczami z Zabrza. Powiedzieli mi, że gracz na taką pozycję jest im potrzebny. Miałbym od razu wskoczyć do pierwszego składu, jednak uważam, że musiałbym swoją pozycję w drużynie wywalczyć sobie na treningach - przyznaje Mariusz Zganiacz.
24-letnim zawodnikiem interesuje się także Lechia Gdańsk oraz Odra Wodzisław. Jednak to klub z Roosevelta wykazuje największą chęć, by pozyskać piłkarza pochodzącego z Wodzisławia Śląskiego. - Górnik jest na razie najbardziej konkretny. Fajnie byłoby popracować pod okiem takiego szkoleniowca, jakim jest Henryk Kasperczak. Oczywiście nie wykluczam też pozostania w Kielcach. Czekam teraz na kontakt ze strony zabrzan. Wszystko powinno wyjaśnić się do końca tego roku - twierdzi pomocnik.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]