Górnik bez Brzęczka?

W poprzednim sezonie trudno było sobie wyobrazić zespół Górnika bez Tomasza Hajty i Jerzego Brzęczka. Wówczas "starsi panowie" byli liderami zespołu. Gdy jednak dobra karta się odwróciła, a notowania byłych reprezentantów Polski wyraźnie spadły - pisze "Przegląd Sportowy". 

Już kilka tygodni temu obaj zostali spisani na straty. Dlaczego? Trudno dociec. Z jednej strony trener Henryk Kasperczak podkreśla, że gdyby wszyscy grali tak ambitnie jak weterani, to Górnik nie miałby kłopotów z utrzymaniem. Jednak równocześnie działacze ślą sygnały wskazujące, że dni Hajty i Brzęczka są policzone. Mówi się, że Allianz, sponsor strategiczny, chce promować nowych bohaterów.

Pewnie dlatego prezes Jędrzej Jędrych głośno zastanawia się czy dalszy pobyt Brzęczka na Roosevelta ma sens. Działacz powątpiewa, czy środkowy pomocnik będzie w stanie wywalczyć sobie miejsce w składzie.

- Na razie zostaję - wyjaśnia Brzęczek, ale z tonu jego głosu można wywnioskować, iż mecz z Jagiellonią był ostatnim, jaki zagrał w barwach Górnika. - Najważniejsze, by Górnik utrzymał się w ekstraklasie. Ze mną, czy beze mnie, to bez znaczenia - dodaje Brzęczek.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]