Gancarczyk: Kibice są naszym dwunastym zawodnikiem

Mariusz Gancarczyk ma za sobą dwa występy w ekstraklasie. W sobotę razem z Górnikiem pokonał Jagiellonię Białystok 1:0. Była to jego pierwsza szansa zaprezentowania się przed zabrzańską publicznością, która stawiła się w liczbie 14 tysięcy. 

- Wspaniałe chwile, naprawdę super jest zagrać przy kibicach Górnika. Są naszym dwunastym zawodnikiem. Dopingują nas na każdym meczu - mówi "Garniol".

20-letniemu defensorowi od razu przyszło konfrontować się na prawej stronie boiska z szybkim i przebojowym Robertem Szczotem, który uważany jest za jednego z najlepszych lewych pomocników w naszej lidze.

- Szczot na pewno należy do zawodników dynamicznych i doświadczonych. Na początku spotkania nie mogłem sobie z nim poradzić, ale z minuty na minutę było coraz lepiej. Co do moich akcji ofensywnych to nie było ich za wiele, ale najistotniejsze jest to, że wygraliśmy - dodaje prawy obrońca 14-krotnego mistrza Polski.

Młody piłkarz od trzech miesięcy ma przyjemność współpracować z Henrykiem Kasperczakiem. - Trener prowadzi fajne zajęcia, większość jest z piłkami, co chyba każdy lubi najbardziej. Henryk Kasperczak jest szkoleniowcem z wyższej półki, ale tak naprawdę to od każdego fachowca czegoś się nauczyłem - kończy Gancarczyk.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]