Przegląd Sportowy: Górnik zainteresowany Zieńczukiem

Górnik Zabrze to kolejny klub, który interesuje się wiślakiem Markiem Zieńczukiem - podaje Przegląd Sportowy.
Z pomocnikiem Wisły rozmawiał już trener Henryk Kasperczak. Piłkarzowi latem kończy się w Krakowie umowa, więc jeśli w Zabrzu chcieliby go mieć już zimą, muszą liczyć się z wydatkiem rzędu 200 tys. euro. Podobno jest to kwota do zaakceptowania.
Na boku pomocy w Górniku grają Piotr Madejski i Grzegorz Bonin, a to za mało. Jeśli uda się sprowadzić Gorawskiego, problem prawego skrzydła zostanie rozwiązany. Pozostaje lewa strona. Kosowskiego może być trudno ściągnąć. Zieńczuk byłby więc jak znalazł.
Kilka dni temu pisaliśmy o możliwych rozwiązaniach dla Zieńczuka. Górnik to nowy wątek w tej sprawie. Mało prawdopodobne jest pozostanie piłkarza w Krakowie. Bardziej realny jest powrót do Gdańska, do ukochanej Lechii.
Jak jednak twierdzą osoby z najbliższego otoczenia zawodnika, 30-letni "Zieniu" chętnie spróbowałby jeszcze swoich sił za granicą. Oferty z innych krajów są. Jedna z nich to grecki Levadiakos.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]