Danch: Naszym mankamentem jest słaba skuteczność

Górnik Zabrze przegrał kolejne spotkanie w tym sezonie, tym razem lepszy od niego okazał się GKS Bełchatów. Zawodnik zabrzan, Adam Danch po tym meczu próbował szukać jakiegoś wytłumaczenia tak słabych wyników jego drużyny. - Brakuje nam skuteczności - przyznał na wstępie. 

- Przede wszystkim zabrakło nam skuteczności, bo w pierwszej połowie mieliśmy parę dogodnych sytuacji aby wyjść na prowadzenie. Skończyło się jednak tak, że przegraliśmy mecz po dobrej grze - mówił po meczu Danch.

Górnicy z Zabrza po 16. kolejkach mają zdobyte tylko siedem goli. Również siedem bramek zdobyła Cracovia, ale ona ma jeden mecz mniej rozegrany od zabrzan. - Naszym głównym mankamentem jest słaba skuteczność. Gdybyśmy tych bramek strzelali więcej, to ostatnią pozycję w tabeli zajmowałby już kto inny, a nie my. Wierzę, że uda nam się pokonać Jagiellonię na zakończenie rundy w tym roku. Będziemy grali przed własną publicznością, dlatego o te trzy punkty będziemy walczyć do końca - obiecuje pomocnik Górnika.

- Gramy dobrze, stwarzamy sobie sytuację podbramkowe, ale brakuje nam szczęścia. Przy straconej bramce zabrakło nam zdecydowania w polu karnym, do piłki dobiegł Piotr Kuklis i pokonał naszego bramkarza. Trudno, takie rzeczy się zdarzają - ocenił na koniec Danch.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]