Super Express: Strąk i Cywka na celowniku Kasperczaka

Po Damianie Gorawskim, który być może zimą wyląduje w Górniku, Henryk Kasperczak zarzuca sieci na kolejnych piłkarzy. Nie jest wykluczone, że już niedługo do drużyny z Zabrza dołączą Paweł Strąk i Tomasz Cywka - czytamy w "Super Expressie". 

Strąk występował w ekipie "Białej Gwiazdy" dwa lata i wywalczył z tą drużyną dwukrotnie mistrzostwo. W tym czasie trenerem Wisły był właśnie Kasperczak. Obecnie 25-letni pomocnik występuje w austriackim SV Ried, do którego latem trafił z GKS-u Bełchatów.

Cywka dwa lata temu z Gwarka Zabrze trafił do Wigan Athletic FC. Jednak ciągle czeka na swój debiut w Premiership.

- Wcześniej nie łapałem się do rezerwy - zwierza się Tomek. - Ale w ostatnim, poniedziałkowym spotkaniu z Evertonem (1:0) już grzałem ławę. Czyli coraz bliżej debiutu - śmieje się.

Na razie o zainteresowaniu Górnika swoją osobą wie niewiele. - To tylko spekulacje - mówi. - Rodzice do mnie dzwonili i coś tam mówili, ale to na razie to same plotki. Nikt z Zabrza się ze mną nie kontaktował. Zresztą nie wiem, czy teraz chciałbym opuścić Wigan... Zresztą będę się nad tym poważnie zastanawiał jak dostanę ofertę. Teraz nie ma o czym mówić.

źródło: Super ExpressRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]