Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak (Górnik): Chciałbym zwycięstwo zadedykować klubowi i kibicom. Cieszymy się z tego że wygraliśmy i z dwóch zdobytych bramek. Uważam, że mecz był prowadzony w szybkim tempie, na dobrze przygotowany boisku. Życzyłbym sobie, żeby to był mecz mistrzowski, bo punkty są nam bardzo potrzebne. Myśleliśmy o awansie do ćwierćfinału, ale wiemy, że się nie udało. Trzeba się teraz dobrze przygotować do meczu z Bełchatowem. 

Marek Motyka (Polonia): Nie będę ukrywał, że potraktowaliśmy ten mecz inaczej niż Górnik. Grał zespół złożony z zawodników zdrowych i tych, którzy nie zagrają w jutrzejszym sparingu. Dokoptowaliśmy kilku testowanych piłkarzy i będziemy mieli teraz ciekawy materiał do analizy. Szkoda, że Górnik tak łatwo wywiózł stąd punkty, za łatwo zabrzanie zdobyli dwie bramki. Nie ukrywam, że naszym głównym celem jest zwycięstwo w meczu ligowym z Piastem Gliwice, bo chcielibyśmy się pożegnać z publicznością zwycięstwem. Z podniesionymi głowami będziemy mogli wówczas powiedzieć, że jesień dla nas była bardzo dobra.

źródło: gornikzabrze.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]