Koniec ery Tomasza Hajty?

Po kolejnej czerwonej kartce Tomasza Hajty, w Zabrzu spekuluje się, że to może być jego koniec w Górniku - pisze serwis SportSlaski.pl. - W życiu może się wszystko zdarzyć - mówi doświadczony defensor.
Drużynie z Roosevelta nie idzie, a o punkty jeszcze trudniej grając w osłabieniu. - Frustracja sięga u nas w klubie zenitu. Nie mam pretensji do arbitrów. Oni mają trudną rolę. Nie jest im łatwo, bo są cały czas pod lupą. Jednak z wieloma decyzjami się nie zgadzam. Trzeba gwizdać sprawiedliwie w obie strony - podkreśla Hajto.
Doświadczony obrońca od lat słynął z ostrej gry i zawsze zbierał bardzo dużo żółtych kartek. - W całej karierze rozegrałem chyba 600 meczów, a w sumie dostałem może sześć czerwonych kartek - wskazuje były reprezentant Polski.
W Zabrzu spekuluje się jednak, że to może być koniec Hajty w Górniku. Na zawodnika bardzo zły po spotkaniu w Warszawie był szkoleniowiec Henryk Kasperczak. - Wydaje mi się, że będę nadal grał Górniku, ale w życiu może się wszystko zdarzyć. Nie sądzę, aby jedna czerwona kartka przekreśliła wszystkie moje dobre chwile w tym klubie - podsumowuje Hajto.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]