Hajto: Łamię nogi i nosy

Czy piłkarz Górnika Tomasz Hajto faulował na czerwoną kartkę? - zastanawiają się dziennikarze "Przeglądu Sportowego".
Czy Tomasz Hajto jest największym brutalem w ekstraklasie? - Pewnie, że tak. Przecież łamię nogi, nosy, a po zderzeniach ze mną wszyscy zawodnicy są zszywani - ironizuje zawodnik Górnika Zabrze, który przewodzi w klasyfikacji najczęściej karanych piłkarzy w lidze. W tym sezonie dostał już 10 żółtych i dwie czerwone kartki.

- Może 3-4 z nich były za naprawdę ostrą grę - twierdzi. W sobotę właśnie za takie zagranie sędzia Włodzimierz Bartos wyrzucił go z boiska. Były reprezentant Polski nadepnął w 72. minucie napastnika Polonii Filipa Ivanovskiego. Arbiter nie miał wątpliwości i od razu pokazał mu czerwoną kartkę. Hajto prawie nie dyskutował, rozzłoszczony szybko zszedł z murawy. Początkowo nie miał wątpliwości, że został słusznie ukarany.

- Byłem bardzo sfrustrowany i niestety wyładowałem się w ten sposób. Ivanovski mnie odepchnął, nastąpiła przepychanka, trafiłem w jego nogę i w konsekwencji sędzia faktycznie mógł mi pokazać czerwoną kartę. U tak doświadczonego piłkarza jak ja frustracja w takich meczach sięga zenitu i niestety tym razem objawiła się w ten sposób - mówił Hajto.

Jednak po konsultacjach z komentującymi to spotkanie na antenie Canal Plus Tomaszem Smokowskim i Tomaszem Wieszczyckim zmienił zdanie. Po krótkiej rozmowie z nimi Hajto wrócił do dziennikarzy i oznajmił: - Zmieniłem zdanie. Prawidłowa wersja jest taka, że nie powinienem dostać czerwonej kartki - powiedział, powołując się na relację telewizyjną.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]