Hajto: Kto ma świecić przykładem?

W 72. minucie meczu z Polonią Warszawa Tomasz Hajto za faul bez piłki na Filipie Ivanovskim ukarany został czerwoną kartką. - Głupio się zachowałem - przyznał obrońca Górnika, który jednak nie mógł pogodzić się z decyzją sędziego. 

Zachowanie Hajty trener Henryk Kasperczak określił jako głupie. - No i ma rację. Nie powinienem tak zrobić, ale sami osądźcie, czy to była słuszna czerwona kartka - zwrócił się do dziennikarzy. - Smokowski z Wieszczyckim [komentowali mecz w Canal+] nie są moimi przyjaciółmi, a powiedzieli mi, że można było dać tę kartkę, ale sędzia nie musiał jej pokazać.

- Podszedłem potem do obserwatora, który powiedział do mnie, że powinienem świecić przykładem. To ja się go zapytałem, kto powinien świecić przykładem - moja czerwona kartka czy we Wrocławiu 150 osób.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]