Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak, trener Górnika: - Jesteśmy w wyraźnym dołku. Nie mam pretensji do piłkarzy, bo walczyli i dali z siebie wszystko, ale co z tego skoro znowu przegraliśmy. Do momentu utraty bramki jeszcze jakoś to wygląda, ale później jest coraz gorzej. Moim zdaniem głównie problem leży w głowach, choć indywidualne błędy także niestety nam się zdarzają. Zrobimy co w naszej mocy, by przed zimową przerwą jeszcze zdobyć jakieś punkty, a później zastanowimy się jakich zmian trzeba dokonać, bo że takie są potrzebne nie ulega wątpliwości. Dziś dodatkowo szkoda, że w ważnym momencie opuścił nas jeszcze Tomek Hajto, który zachował się bardzo nieodpowiedzialnie.

Jacek Zieliński, trener Polonii: - Cieszymy się bardzo z tego zwycięstwa i trzech punktów, ale równie zadowolony jestem z faktu, że potrafiliśmy się podnieść po "laniu", jakie przed tygodniem dostaliśmy w Poznaniu. Zespół zareagował prawidłowo, piłkarze podnieśli głowy do góry, a na twarzach znowu pojawił się uśmiech. Mieliśmy trochę obaw przed tym spotkaniem, bo Górnik to lepszy zespół niż wskazuje na to miejsce w tabeli. Mamy 31 punktów, a to dorobek, o którym przyjeżdżając w lipcu całą drużyną do Warszawy nie śmieliśmy nawet marzyć.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]