Allianz na trybunach

Na trybunach stadionu Polonii ma dziś zasiąść ponad dwudziestu przedstawicieli władz właścicieli klubu, czyli Allianz Polska. - Zaprosiłem na Konwiktorską wiele osób i mam nadzieję, że Górnik zagra lepiej niż z Cracovią. Zresztą taki mecz nie ma prawa się powtórzyć, nie chcę nawet do niego wracać - deklaruje Michael Mueller, przewodniczący Rady Nadzorczej Górnika. To wszystko dzieje się w trakcie układania budżetu Górnika na rok 2009. Ma być nieco wyższy niż obecnie i powinien sięgnąć około 25 milionów złotych. Pieniądze jednak nie grają, czego zabrzanie są w tym sezonie namacalnym dowodem. Czy od postawy piłkarzy i tego jak zostaną ocenieni dziś przez władze Allianz Polska może zależeć przyszłość klubu? - Chodzi o ogólne wrażenie i przekonanie wszystkich pracowników firmy, że związanie się z Górnikiem było i jest dobrym pomysłem. Ja cały czas jestem o tym przekonany. Chciałbym, by po meczu wszyscy myśleli podobnie - dodaje Mueller.
- Kadra, budżet, bieżące problemy klubu... To wszystko jest w gestii zarządu, prezesa, Rady Nadzorczej i trenera Kasperczaka, do którego mamy pełne zaufanie. Wstępne ustalenia już zresztą zapadły - kończy prezes Rady nadzorczej, mając na myśli ubiegłotygodniową wizytę Kasperczaka w Warszawie.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]