Trener GKS-u: Nie ma tematu "Górników"

- Nic nie wiem o naszym rzekomym zainteresowaniu piłkarzami Górnika Zabrze - Adam Nawałka, trener GKS Katowice, dementuje informacje o chęci sprowadzenia do klubu Marko Bajicia, Leo Markowskiego i Willyego Rivasa.
Wczoraj pojawiła się informacja, według której GKS Katowice miałoby wzmocnić trio obcokrajowców z Roosevelta: Marko Bajić, Leo Markowski i Willy Rivas. Trener jedenastki z Bukowej, Adam Nawałka, stanowczo dementuje te doniesienia. - Nic nie wiem o naszym rzekomym zainteresowaniu tymi zawodnikami - przekonuje opiekun GieKSy. Czy jednak wspomniani gracze w ogóle byliby katowiczanom potrzebni?
- Przyznam, że coś więcej mogę powiedzieć jedynie o umiejętnościach Bajicia. O dwóch pozostałych wiem bardzo mało - podkreśla Nawałka. - Musielibyśmy się nad ich kandydaturami mocno zastanowić. Czasem przecież wydawałoby się pewne wzmocnienia, okazują się niewypałami. Zresztą czy oni sami chcieliby grać na zapleczu ekstraklasy? - zastanawia się szkoleniowiec GKS i dodaje. - Na ten moment tematu posiłków z Zabrza nie ma.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]