Reprezentant Kamerunu w Zabrzu?

Kameruńczyk Alain Mosley Nkong i Brazylijczyk Cleberson być może pojawią się zimą na testach w Górniku Zabrze.
Choć jest to być może informacja palcem po wodzie pisana, to jednak niczego nie można wykluczyć. Jak pisze "Przegląd Sportowy" CV obu piłkarzy ma doradca Henryka Kasperczaka i jednocześnie menedżer Tadeusz Fogiel. 

Nkong to wychowanek Kanonu Yaounde. Ostatnio grał w Meksyku. Napastnik strzelił też gola dla Kamerunu w ostatnim Pucharze Narodów Afryki. W sumie w reprezentacji kraju zagrał 24 razy, zdobył 10 bramek.

Z kolei Cleberson to 30-letni obrońca, który swego czasu występował w PSV Eindhoven. Ostatnio grał w nowozelandzkim Wellington Phoenix FC.

- Każdej ofercie uważnie będziemy się przyglądać – zapewnia Fogiel i nie wyklucza podobno, że przede wszystkim Nkong mógłby w zimie przyjechać na treningu.

Oprócz tego, Górnik będzie również obserwował rynek francuski, doskonale znany zarówno Kasperczakowi, jak i Fogielowi.

- W rachubę wchodzą tylko zawodnicy z II ligi. Ale prezentuje ona wysoki poziom. Grają tam tak znane kluby w Europie, jak Metz czy Strasburg – zauważa menedżer.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]