Wieczorek: Górnik prędzej czy później pójdzie w górę

Po rozstaniu z Górnikiem Ryszard Wieczorek po niespełna dwóch miesiącach wraca do gry. W niedzielę po raz drugi w swojej karierze poprowadzi wodzisławską Odrę, a zadebiutuje przeciwko Górnikowi. - Bardzo się cieszę z tego faktu, to wyzwala dodatkowe emocje - mówi. - Górnik na razie jest nisko w tabeli, ale jestem przekonany, że prędzej czy później pójdzie w górę. Mam nadzieję, że ten marsz rozpocznie jednak dopiero po meczu z nami.

To, że przygotowywał pan Górnika do sezonu, zna ten zespół doskonale, ułatwi zwycięstwo Odrze w niedzielnych derbach?

- Rzeczywiście znam piłkarzy Górnika bardzo dobrze, ich przyzwyczajenia, jednak od dwóch miesięcy pracuje z nimi trener Kasperczak.

W Odrze gra kilku piłkarzy niechcianych w Zabrzu, którzy też będą chcieli coś udowodnić.

- To jest właśnie piękne, że ktoś próbuje coś udowodnić. Może w Górniku zagrają także zawodnicy pomijani przeze mnie i też będą chcieli coś udowodnić.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]