Forum
 

Allianz jedzie na Zjazd

Właściciel Górnika Zabrze - Allianz Polska - przejmuje na Roosevelta absolutną pełnię władzy - pisze "Dziennik Zachodni". Najświeższym ruchem ubezpieczeniowego giganta była roszada w podziale mandatów na zjazd PZPN. 
- Nie jestem już delegatem, pojadą przewodniczący rady nadzorczej Michael Mueller i wiceprezes zarządu ds. finansowych Marek Matuszewski - poinformował rzecznik Górnika i jeden z najsłynniejszych jego piłkarzy w historii Stanisław Oślizło.
- Mandaty daje klub, on też może je odebrać. Czasami odbywa się to elegancko, a czasami nie. Jak było w moim przypadku? To już wiedzą tylko ściany tego budynku, powiedzmy, że to tajemnica kuluarów - dyplomatycznie, ale z wyraźnym smutkiem w głosie, mówił były już delegat. Oślizło swoją nominację wywalczył niegdyś w atmosferze konfliktu z Włodzimierzem Lubańskim, którego aspiracje sięgały wówczas prezesowania w PZPN.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online