Forum
 

Wypowiedzi piłkarzy po meczu Górnik - ŁKS

Tomasz Zahorski (napastnik Górnika): Wreszcie odbijamy się od ostatniego miejsca i powoli rozpoczynamy marsz w górę tabeli. ŁKS mi leży. W poprzednim sezonie też odblokowałem się z tym przeciwnikiem. Mam nadzieję, że to będzie przełomowy mecz dla naszej drużyny. 

Tomasz Hajto (obrońca Górnika): Popełniliśmy dzisiaj mniej błędów i pewnie zdobyliśmy trzy punkty. Pierwszy gol ułatwił nam grę. Mogliśmy wygrać wyżej, ale każde zwycięstwo cieszy tak samo.

Paweł Drumlak (pomocnik ŁKS): Za dużo przeszkadzaliśmy rywalom, a za mało graliśmy piłką. Widmo znajdowania się w dole tabeli powoduje nerwowość. Górnik z takim składem powinien walczyć o najwyższe cele, ale coś im nie wychodziło. Dzisiaj odbili się od dna i my musimy zrobić to samo.

Adam Marciniak (obrońca ŁKS): W pierwszej połowie graliśmy dość dobrze. Jednak sprezentowaliśmy zabrzanom pierwszego gola. Szkoda, że nie udało się którejś z dogodnych sytuacji, bo może mecz wyglądałby wtedy zupełnie inaczej. Po przerwie Górnicy byli już zdecydowanie lepsi.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online