Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Marek Chojnacki (trener ŁKS): Ciężko zebrać myśli. Spotkanie było bardzo ważne dla obu zespołów. Wypada tylko pogratulować zwycięstwa. Mecz mógł się podobać publiczności. My musimy przełknąć gorycz porażki, ale to w dużej mierze nasza zasługa, że przegraliśmy. Błąd pozwolił Górnikowi uwierzyć w siebie. Musimy poprawić grę w ataku, bo tu leżymy na łopatkach. Biednemu wiatr w oczy wieje. Już w 45 minucie powinienem zmienić czterech graczy.

Henryk Kasperczak (trener Górnika): - Ten mecz był ważny dla nas szczególnie, bo graliśmy u siebie. W poprzednim przegranym spotkaniu z Lechią dobrze się zaprezentowaliśmy, ale brakowało skuteczności. Dzisiaj potwierdziło się, że piłka to gra błędów. Nie wszystko wychodziło jeszcze najlepiej, ale widać, że ten zespół chce wygrywać. Odzyskujemy tych, którzy mieli braki w przygotowaniu - jak Smirnovs, Kiżys czy Markovsky, który był... w Brazylii na weselu.

źródło: PAPRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2020 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online