Niegroźny uraz Zahorskiego

Tomasz Zahorski, który doznał urazu w niedzielnym meczu Pucharu Ekstraklasy z Ruchem Chorzów, przeszedł dzisiaj badania. - Wygląda na to, że uraz nie jest poważny - mówi "Zahor". Pozostali piłkarze Górnika Zabrze poniedziałek mają wolny. 

Napastnik Górnika Zabrze, Tomasz Zahorski, na noszach opuszczał boisko z grymasem bólu na twarzy. - Tomek źle skręcił nogę i ma trochę stłuczone kolano. Dziś miał przejść badania. Jutro na treningu będziemy o jego stanie zdrowia wiedzieć coś więcej. Wydaje się jednak, że nie jest to nic poważnego i Zahorski będzie mógł normalnie brać udział w zajęciach - mówi Jerzy Kowalik, drugi trener Górnika Zabrze.

- Na szczęście nie jest źle. Jestem już po zabiegach i czuję się trochę lepiej. Kolano boli, ale wszystko powinno być OK - mówi Zahorski.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]