Hajto i Bonin po meczu z Ruchem

Tomasz Hajto, obrońca Górnika: - Zagraliśmy katastrofalnie w pierwszej połowie. Przegrywaliśmy 0:1, a mogło być znacznie wyżej. W drugiej połowie wyszliśmy bardziej skoncentrowani i zaczęliśmy sobie tworzyć dogodne sytuacje. Przeważaliśmy i pokazaliśmy chęć odrobienia wyniku, co udało nam się w ostatnich sekundach.

Grzegorz Bonin, obrońca Górnika: - Przy stanie 0:0 mieliśmy kilka sytuacji, gdzie powinniśmy trafić w piłkę i prowadzić. Ruch wyszedł z jedną kontrą i objął prowadzenie. W drugiej połowie postawiliśmy wszystko na jedną kartę i na pewno remis nas podbuduje.

źródło: mmsilesia.pl