Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Bogusław Pietrzak (trener Ruchu): Było dużo emocji i wiele ciekawych akcji. Dużo sytuacji do zdobycia bramek. Bardzo żałuje, że nie udało nam się ich wykorzystać w pierwszej połowie. Po pierwszej odsłonie powinno być 3-0, a tak sprawa wyniku była otwarta do końca.

Henryk Kasperczak (trener Górnika): Zremisowaliśmy dzięki Ruchowi, gdyż mecz mógł być rozstrzygnięty już przed przerwą. Zagraliśmy słabo w pierwszej połowie. Zespół Ruchu był od nas szybszy. Dużo było strat z naszej strony. Pozwoliliśmy gościom na zbyt swobodną grę. Ważnym momentem były niewykorzystane sytuacje Pitrego. To na pewno wpłynęło na przebieg spotkania. Dobra była natomiast reakcja zespołu w drugiej połowie, gdy walczyliśmy do końca, a ukoronowaniem tego był gol wyrównujący. W tym spotkaniu było więcej rzeczy negatywnych niż pozytywnych.

źródło: sportslaski.pl