Górnik dogadał się z Prokopem

Artur Prokop, były piłkarz Górnika Zabrze, podpisał ugodę z klubem z Roosevelta odnośnie wypłacenia mu zaległości finansowych.
Stosowne dokumenty zostały podpisane dwa tygodnie temu. - Potwierdzam, że podpisałem z klubem ugodę, na mocy której do 16 października mam otrzymać należne mi pieniądze – mówi Artur Prokop były gracz Górnika. – Tak naprawdę to był konflikt pomiędzy mną, a prezesem Szusterem. Wszystkie problemy rozpoczęły się, gdy pan Szuster rozpoczął pracę w Górniku. Ja chciałem z klubem rozmawiać, natomiast klub ze mną już nie. Wszystko się zmieniło, gdy pan Szuster odszedł z Górnika – dodaje Prokop.
Sprawa Prokopa ciągnęła się już od dłuższego czasu i wylądowała nawet w PZPN. – To nie było potrzebne ani Górnikowi, ani mnie. Jednak prezes Szuster pociągał w klubie za wszystkie sznurki i robił tak, aby się ze mną nie dogadać. Teraz Górnik sam wyszedł z inicjatywą, by ze mną rozmawiać. Cieszę, że wszystko już się zakończyło – kończy Prokop.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]