Prezydent Zabrza: Miły gest kibiców GKS

Zaproszony na pucharowy mecz GKS-u z Górnikiem prezydent Katowic, Piotr Uszok, chyba wyczuł sytuację, omijając wczoraj szerokim łukiem stadion przy Bukowej. Z piętnastominutowym opóźnieniem na derbach pojawiła się prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik, a po kolejnym kwadransie na płocie okalającym sektor tzw. "blaszoka" pojawił się transparent: "Kibicom Górnika Zabrze zazdrościmy sportowej pani prezydent! Uszok prawie jak prezydent..." Chwilę później nad katowickim stadionem uniosło się skandowanie: "obiecałem - oszukałem".
Naturalnie obecna na meczu prezydent Zabrza promieniała ze szczęścia i zaraz po końcowym gwizdku sędziego Jacka Granata udała się do szatni gratulować zabrzańskim piłkarzom. - Wreszcie zwycięstwo, wspaniałe widowisko, tyle bramek. I choć jestem sercem za Górnikiem, to nie ukrywam, że gest katowickich kibiców pod moim adresem był bardzo miły - mówiła rozpromieniona Małgorzata Mańka-Szulik.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]