Wypowiedzi piłkarzy po meczu GKS - Górnik

Piotr Madejski (pomocnik Górnika): Nie pamiętam kiedy ostatni raz udało mi się strzelić trzy gole w jednym meczu. Wydaje mi się, że było to w juniorach Hutnika Kraków. Gospodarze postawili nam bardzo trudne warunki. Tego hattricka dedykuję naszym kibicom, których tak wielu przyjechało do Katowic oraz mojej przyszłej żonie. Ślub już za miesiąc. 

Daniel Onyekachi (napastnik GKS): Górnik był lepszy. Walczyliśmy do końca, ale taka jest piłka. Jestem pod wrażeniem dopingu, jakim wspierali nas nasi kibice. Atmosfera podczas tego meczu była świetna. To był prawdziwy Śląski Klasyk.

Marcin Wodecki (napastnik Górnika): Po cichu liczyłem, że dostanę szansę gry. Zacząłem słabo, bo od żółtej kartki. Przyznam, że była ona słuszna, gdyż chciałem oszukać sędziego zagrywając piłkę ręką. Mam nadzieję, że ta wygrana będzie początkiem serii naszych zwycięstw.

Jacek Gorczyca (GKS): Warto było dzisiaj przyjść na Bukową. Szkoda, że nie awansowaliśmy. Z kolei kibice pewnie żałują, że nie było rzutów karnych. Chciałbym, aby "Gieksa" zawsze walczyła tak jak w tym meczu.

Krzysztof Markowski (GKS): To był najlepszy mecz GKS-u od bardzo dawna. Szkoda, że nie mógł odbyć się o godz. 20 przy jupiterach i nie był transmitowany w telewizji. Byłoby co pokazać całej Polsce. Kto nie był na Bukowej, niech żałuje. Zacząłem dziś mecz na ławce rezerwowych, bo taka była decyzja trenera. Uznał, że nie jestem dobrze przygotowany fizycznie.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]