Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Henryk Kasperczak (trener Górnika): To był dobry mecz z obu stron. Rzadko zdarza się w naszym kraju, aby na tym poziomie padało tyle bramek. Cieszę się, że po porażce ze Śląskiem zespół pozytywnie zareagował. Jest postęp. Szkoda tylko, że przed meczem z Polonią w Bytomiu niepewny jest występ naszych dwóch napastników. Do kontuzjowanego Pitrego dołączył Zahorski, którego musiałem zdjąć w przerwie meczu.

Adam Nawałka (trener GKS): Gratuluję gościom zwycięstwa. Oglądaliśmy bardzo emocjonujące spotkanie okraszone pięknymi bramkami. Byliśmy dla Górnika równorzędnym rywalem. Potraktowaliśmy ten mecz bardzo poważnie. Nie było mowy o jakimkolwiek kalkulowaniu. Wyszliśmy na boisko po to żeby wygrać. Jestem pełen uznania dla moich zawodników.

źródło: SportSlaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]