Przegląd Sportowy: Hajto coraz bliżej Kataru

Tomasz Hajto ma propozycję z Kataru. Do Zabrza trafił w tej sprawie faks z konkretną ofertą.
"Przegląd Sportowy" pisze jednak, że nazwa klubu, który chciałby "Gianniego" pozyskać to na razie ścisła tajemnica. Sam Hajto też ponoć unika rozmów na temat szczegółów tej sprawy i jak twierdzi, nie chce sobie zaprzątać tym głowy. 

Dla Hajty każde rozwiązanie będzie dobre. Dla Górnika też. Strata doświadczonego obrońcy, byłego reprezentanta Polski, oznaczać wszak będzie znaczny przypływ gotowki do klubowej kasy. Z informacji "PS" wynika, że Ślązacy mogą zarobić nawet 600 tysięcy euro.

W przeliczeniu na złotówki to daje prawie dwa miliony. A jeśli Hajto odejdzie, to będzie kasa na zakupy. Górnik, co pokazują ostatnie mecze, pilnie potrzebuje snajpera. Tomasz Zahorski, Przemysław Pitry i Leo Markovsky, czyli napastnicy Górnika, nie strzelili jesienią ani jednej bramki. Sztab szkoleniowy Henryka Kasperczaka liczy jednak mocno na przebudzenie tych graczy.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]