Derbów Polonia - Górnik nie będzie?!

Policja nie zgadza się, aby zaplanowane na najbliższy piątek derby Polonia - Górnik zobaczyli kibice z Zabrza. Klub z Bytomia poprosi o pomoc PZPN.
W poniedziałek stadion przy Olimpijskiej wizytowała bytomska policja. Wnioski, jakie po dokładnych oględzinach stadionu wyciągnęli funkcjonariusze, mogą spowodować, że derbowy pojedynek Polonii Bytom z Górnikiem Zabrze nie dojdzie do skutku! 

Wizytatorzy przyjrzeli się efektom prac przy zadaszeniu trybuny głównej i nie wyrazili zgody na udział w tym widowisku fanów zespołu gości. W tej sytuacji działacze z Bytomia będą postulować w PZPN, by spotkanie odbyło się bez udziału sympatyków Górnika.

Polonia miała dotąd prawo rozgrywać domowe mecze w obecności jedynie swoich kibiców. Problem w tym, że ów przywilej już wygasł. Na chwilę obecną klub musi zapewnić możliwość obejrzenia konfrontacji fanom z Roosevelta. W przeciwnym razie gospodarzom będzie groził walkower!

W tym miejscu warto przypomnieć, że już w poprzednim sezonie starcie Polonii z Górnikiem odbyło się bez udziału publiczności. Bytomscy fani starali się śledzić przebieg meczu zza płotów okalających stadion. Sympatycy z Zabrza do Bytomia w ogóle nie dotarli.

źródło: sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]