Forum
 

Odejście Szustera nie będzie miało wpływu na negocjacje z Kasperczakiem

Jaki był powód rezygnacji Ryszarda Szuster z funkcji prezesa Górnika? - To, co zostało podane do inforumacji publicznej, jest oficjalnym maszym stanowiskiem - ucina krótko Marek Baran, rzecznik prasowy Allianz Polska. Czy odejście prezesa Szuster będzie miało jakiś wpływ na negocjacje z trenerem Hernykiem Kasperczakiem? - Nie będzie miało to żadnego wpływu na nasze rozmowy. Jak blisko jesteśmy podpisania kontraktu? Powiem tyle, że ujawniamy informacje, jak jest coś już pewne - uśmiecha się Marek Baran.

Jak długo na stanoiwsku prezesa pozostanie Jędrzej Jędrych? - Tego na razie nie wiemy. To nie jest dla nas najważniejsze. Teraz przede wszystkim liczy się znalezienie nowego trenera i poprawa gry naszego zespołu - tłumaczy Baran.

Decyzją zaskoczeni są także piłkarze Górnika. - Prezes naprawdę zrezygnował? Zostało to już oficjalnie podane? To ogromne zaskoczenie - mówi Jerzy Brzęczek, kapitan 14-krotnych mistrzów Polski. - Nie wiem, jakie są powody tej rezygnacji, ale nie jest to dla klubu łatwa sytuacja. Zmiany są wkalkulowane w tę pracę, dlatego nie możemy się zbyt mocno przejmować. Musimy się skoncentorwać na treningach i na najbliższym, jakże ważnym dla nas, meczu z Piastem Gliwice - dodaje Brzęczek.

źródło: sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online