Forum
 

Piłkarze czekają

To, co dzieje się wokół klubu i zespołu, z uwagą śledzą piłkarze Górnika. Wszyscy z niecierpliwością czekają na to, kto zostanie nowym szkoleniowcem. - Jeśli będzie to trener Kasperczak, to na pewno będzie to dobre rozwiązanie. Wiadomo, ma wielkie doświadczenie i autorytet.  My na razie pracujemy i mobilizujemy się przed kolejnym spotkaniem. No bo co innego mamy robić? - pyta retorycznie Jerzy Brzęczek.
Zdaniem kapitana Górnika zespołowi do przełamania fatalnej passy potrzebna jest wygrana.
- Jak nie idzie, to nie idzie. Każdy, kto grał w piłę, wie jak i to jest. Brakuje nam szczęścia i tego jednego zwycięstwa. Jeśli ono będzie, to w kolejnych meczach powinno już być lepiej. Na razie drużyna dołuje. Każdy z nas ma wpływ na to, że jesteśmy na ostatnim miejscu w tabeli. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak tylko wykonywać swoją robotę i jak najlepiej przygotować się do derbowego mecz - mówi jeden z liderów zabrzańskiej ekipy.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online