Przegląd Sportowy: Sprowadzą Kosowskiego?

Kamil KosowskiPoniedziałkowe spotkanie przedstawicieli TU Allianz, prezesa Pawła Dangela i wiceprezesa Michaela Mullera z trenerem Henrykiem Kasperczakiem praktycznie przesądza sprawę przenosin cenionego szkoleniowca na Roosevelta. 

Żadna ze stron nie chce tego oficjalnie przyznać, ale z informacji "Przeglądu Sportowego" wynika, że Kasperczak już powiedział tak. Opinia publiczna zostanie o tym poinformowana najpóźniej w czwartek. Skoro jest Kasperczak, czas najwyższy na przymiarki transferowe, które pozwolą Górnikowi walczyć o miejsce w czubie tabeli. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom "Przeglądu Sportowego", celem transferowym numer 1. będzie Kamil Kosowski.

Kosowski i Kasperczak pracowali już razem w Wiśle i z tamtego okresu pozostały im miłe wspomnienia. Można zaryzykować stwierdzenie, że Kosowski będzie miłym prezentem od firmy Allianz dla trenera Kasperczaka.

- Jeśli Górnik faktycznie zdecyduje się kupić Kamila, będzie to ogromne wzmocnienie - uważa Tomasz Hajto, lider zabrzańskiej obrony. - Mamy rożne zdanie na wiele spraw, ale doceniam klasę piłkarską Kosowskiego. W Southampton razem chodziliśmy na ryby, fajnie byłoby się znów spotkać - dodaje Hajto.

W klubie nikt nie chce rozmawiać o przymiarkach. - Z Kosowskim faktycznie jest coś na rzeczy, ale najpierw musi pojawić się trener - mówi się w kuluarach. Właśnie wejście Kasperczaka do szatni ma wyrwać Górnika ze stanu odrętwienia.

źródło: Przegląd SportowyRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]