Koko się wycofuje

Ryszard KomornickiZ ubiegania się o posadę szkoleniowca Górnika wycofał się, rozpatrywany jako kandydat numer 2, Ryszard Komornicki. – Zadzwonię do prezesa Szustera i podziękuję za zainteresowanie klubu moją osobą. Nie mogę teraz zaprzątać sobie głowy innymi sprawami. Mam przecież kontrakt z FC Aarau i dość swoich problemów. Zresztą zastanawiam się, czy powrót do Zabrza niedługo po tym, jak tam pracowałem, byłby dobrym rozwiązaniem – tłumaczy „Sportowi” Komornicki.
„Koko” nie ma wątpliwości, kto jest najlepszą osobą do objęcia funkcji szkoleniowca Górnika. – Zatrudnienie trenera Kasperczaka jest najlepszym rozwiązaniem. Raz, że jest wolny, druga rzecz, że to fachowiec dużej klasy. To też osoba, która gwarantuje zrobienie porządku w drużynie – wylicza szkoleniowiec szwajcarskiego FC Aarau.
„Koko” nie chce się pchać z powrotem do Zabrza, bo ma też oferty z innych klubów. Świetna gra jego FC Aarau w poprzednim sezonie i teraz sprawiają, że zwracają się do niego o wiele bogatsze kluby. Niedawno była propozycja z FC Luzern, gdzie za fatalne wyniki zwolniony został miesiąc temu Ciriaco Sforza. Teraz spekuluje się, że były pomocnik wielkiego Górnika z lat 80. może zostać szkoleniowcem Grasshoppers Zurych.

źródło: SportRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]