Aleksander: Żal mi Górnika

W 2. Kolejce Pucharu Ekstraklasy Górnik Zabrze na własnym stadionie przegrał z Odrą Wodzisław 1:3 (1:1). Dwie bramki dla gości z Wodzisławia zdobył bardzo dobrze znany miejscowej publiczności Arkadiusz Aleksander, który blisko dwa lata temu strzelał ważne bramki dla Górnika w kontekście utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. 

Popularny "Alex" został bardzo ciepło przyjęty przez sympatyków 14-krotnego mistrza Polski. - Oczywiście, że bardzo miło jest wrócić na stare "śmieci" i zdobyć dwa gole. Żal mi Górnika, bo ostatnio mu się nie wiedzie - mówi napastnik Odry.

Kibice Górnika byli bardzo niezadowoleni postawą piłkarzy biegających w koszulkach najbardziej zasłużonego klubu w Polsce. - Właśnie takie momenty są bardzo ciężkie. Mam nadzieję, że w Zabrzu wszystko jak najszybciej powróci do porządku dziennego i wszyscy zapomną o niesprzyjających chwilach. Ja z tym klubem mam same miłe wspomnienia. Do dziś pamiętam strzelone trzy bramki Wiśle Płock. Fani mnie wtedy docenili, bowiem zostałem pożegnany owacją na stojąco - kończy z uśmiechem na twarzy.

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]