Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Janusz Białek (trener Odry): - Było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu. Spodziewaliśmy się trudnego spotykania i taki wbrew pozorom ten mecz był. Moi piłkarze dużo musieli się nabiegać, by osiągnąć tak korzystny rezultat. Cieszy gra, cieszą ładne bramki i stworzone sytuacje, choć nie wszystkie zostały wykorzystane. Po takim meczu będę się miał do czego przyczepić. 

Marcin Bochynek (Górnik): Przegraliśmy ten mecz najmniejszym nakładem sił. Nie może być tak, że na piątym metrze nie kryje się zawodnika! Trzecia bramka - przyznam szczerze, że w życiu takiej nie widziałem. Nie rozumiem zachowania piłkarzy Górnika, postawa przy trzeciej bramce dla Odry jest nie do przyjęcia. Rozmawialiśmy o czymś innym, zawodnicy wiedzieli że to są derby, że w Odrze gra kilku zawodników, którzy chcieli się w Zabrzu pokazać. Ostrzegałem przed tym. Denerwuje mnie nonszalancja i zgubna pewność siebie.

źródło: sportslaski.plRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2022 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]