Forum
 

Zahorski: Mierzymy w Puchar Polski

Według Tomasza Zahorskiego największym mankamentem Górnika Zabrze na początku sezonu jest brak skuteczności. Podopiecznym Marcina Bochynka nie udało się przełamać w meczu Pucharu Ekstraklasy przeciwko Ruchowi Chorzów. Reprezentant Polski poparł ideę regionalizacji grup w tych rozgrywkach. 

- Podróże były bardzo męczące, zwłaszcza, że przy pechowym losowaniu mogłyby nas czekać wyjazdy do Gdańska, Gdyni, Poznania czy Białegostoku. Dlatego podział na grupy według regionów to bardzo dobry pomysł. Takie mecze jak z Ruchem czy Polonią dodają smaczku, przyciągają więcej ludzi na trybuny. Jak dotąd Puchar Ekstraklasy nie cieszył się dużym zainteresowaniem, a teraz zauważyłem zmiany.

W Pucharze Polski przeciwnikiem zabrzan będzie katowicki GKS. Jak więc widać, obecny sezon obfitować będzie w derby Śląska. Dla napastnika Górnika mecz ten będzie jednym z najważniejszych - wraz z kolegami realnie myśli o zdobyciu trofeum i grze w europejskich pucharach.

- Na kogo byśmy nie trafili, to do tego spotkania trzeba podejść z maksymalną koncentracją. Tak już jest w pucharach, zwłaszcza kiedy do rozegrania jest jeden mecz. Swojej szansy będziemy upatrywali w Pucharze Polski. Mam nadzieję, że tym zrekompensujemy kibicom fatalny początek w naszym wykonaniu - podsumował popularny "Zahor".

źródło: ASInfoRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2018 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera] online