Brosz trenerem Górnika?

W Zabrzu mają niemały ból głowy, bowiem latem podpisano z trenerem Ryszardem Wieczorkiem 2-letni kontrakt - pisze serwis SportSlaski.pl. Zmiana szkoleniowca byłaby kosztowna dla kasy klubu, ale trzeba szybko podjąć decyzję, gdyż teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach ligowych. Kto mógłby ewentualnie przejąć drużynę 14-krotnych mistrzów Polski? Mało realne wydaje się zatrudnienie przebywającego aktualnie we Francji Henryka Kasperczaka. Na Roosevelta chętnie widziano by Marcina Brosza, trenera Podbeskidzia Bielsko-Biała, a w przeszłości piłkarza Górnika. - Na dzień dzisiejszy jestem trenerem Podbeskidzia i tego się trzymajmy - ucina krótko Brosz. Być może przy ewenutalnej zmianie zostanie wybrana opcja zatrudnienia obcokrajowca. Wszystki wyjaśni się w najbliższych dniach, albo nawet godzinach.

Cierpliwość kibiców natomiast już się wyczerpała. Po niedzielnym meczu z Legią dało się od nich usłyszeć, że można przegrać mecz 0-3, ale po walce. Niektórzy z fanów wychodząc ze stadionu mieli łzy w oczach. - Musimy się za was wstydzić - krzyczeli opuszczając trybuny jeszcze przed końcowym gwizdkiem sędziego.

- Zagraliśmy „kaszanę”. Musimy z tymi problemami sami sobie poradzić, bo nikt nam nie pomoże. Najgorsze jest to, że nie wiemy, gdzie leży problem. My piłkarze musimy wyjść z tej sytuacji, bo to my gramy na boisku, a nie trener - mówi Piotr Madejski, skrzydłowy Górnika. - Jest nam bardzo przykro. Szczególnie, że u nas na meczach trybuny są wypełnione do ostatniego miejsca. Nasi kibice w dużej ilości wspierają nas także w spotkaniach wyjazdowych. W pełni rozumiemy ich rozgoryczenie. Nie jest tak, że my nie chcemy wygrywać. Musimy zacisnąć zęby i w następnym meczu zasuwać podwójnie - dodaje Madejski.

źródło: SportSlaski.pl



Redakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

















Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]