Oświadczenie Stowarzyszenia

Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze wyraża swoje niezadowolenie i daleko idącą dezaprobatę dla postawy drużyny w pierwszych meczach sezonu 2008/2009. Taka postawa nie może być dłużej tolerowana.
Domagamy się szybkiej reakcji zarządu klubu - w przypadku osób odpowiedzialnych za taki stan rzeczy - trenera pierwszego zespołu oraz dyrektora sportowego. 

My sympatycy 14-krotnego mistrza Polski nie możemy przyglądać się biernie temu co dzieje się w klubie i to w roku jubileuszowym, to właśnie my w latach kryzysu ratowaliśmy klub i także teraz nie pozwolimy na marnotrawienie efektów naszej pracy.
W myśl nowej jakże niedoskonałej jeszcze jakości pragniemy wyrazić swą dezaprobatę do obecnych cen biletów, niniejszym kierujemy także swą propozycję obniżenia cen biletów na najbliższe mecze w celu ratowania dobrej atmosfery na trybunach i budżetu klubu.

Jeżeli zaś budżet klubu nie przewiduje obniżki cen biletów proponujemy, by różnice pokryli piłkarze, którzy to z swoich obowiązków nie wywiązują się należycie.

Ze sportowym pozdrowieniem
Stowarzyszenie Klub Sympatyków Górnika Zabrze

źródło: stowarzyszenie.netRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]