"Droższe bilety, a jakość marna niestety"

Kibice Górnika na 60-lecie klubu przygotowali specjalną oprawę meczu. Oprócz jubileuszowych transparentów znalazł się na nich wiele mówiący napis: "Historia ta bogata, tworzona przez lata".
Zabrzańscy fani długo dopingowali swoich ulubieńców, jednak kiedy szala zwycięstwa przechyliła się na korzyść warszawian nie zostawili na nich suchej nitki. Zaczęło się w miarę kulturalnie, bo kibice krzyczeli: "Droższe bilety, a jakość marna niestety" mając oczywiście na myśli obecną grę Górnika.

Później było już jednak gorzej: "Zejdźcie z boiska, nie róbcie z nas pośmiewiska" - denerwowała się zabrzańska "Torcida", kiedy Legia strzeliła trzeciego gola.

Sympatykom Górnika nie zabrakło też ironii, kiedy krzyczeli "Odwróć tabelę - zobaczysz Górnik na czele".

Oczywiście dostało się też Ryszardowi Wieczorkowi. Szkoleniowiec zabrzan od dawna nie jest ich ulubieńcem, a ponieważ wynik konfrontacji z Legią był taki sam jak meczu w Poznaniu, więc i słowa kibicowskiej przyśpiewki nie uległy zmianie: "Trójka do zera i w Zabrzu zmiana trenera".

- Kibice mają prawo krzyczeć co chcą, a ja ich rozumiem. W Zabrzu zostały rozbudzone duże nadzieje, a na razie zajmujemy ostatnie miejsce w tabeli - powiedział Tomasz Hajto.

źródło: Dziennik ZachodniRedakcja www.Gornik.Zabrze.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, itp.

Copyright © 2001-2021 Górnik Zabrze On-Line - serwis nieoficjalny. Wszelkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.
[zalecane przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera]